O nás
Vinařství
Sklepy
E-shop
Degustace
Kontakt
Reference
Fotogalerie

Pohledy našich zákazníků

palec nahoru

Chtěla bych poděkovat za velmi vstřícný přístup paní Lapčíkové a pana Nevěděla. Bylo skvělé s nimi komunikovat. Co se týká občerstvení, prostředí, nabídky vína, nenašla bych ani jednu výtku. Byli jsme skupina 18 lidí a všichni jsme z toho byli opravdu nadšeni. Už teď se těšíme, že si návštěvu zopakujeme. Jestli mohu, tak všem doporučuji.

Aneta Nožková
palec nahoru

Sklípek jsme navštívili jako skupina kamarádů, všechno proběhlo dle domluvy, víno bylo opravdu vynikající, stejně tak atmosféra a samotný pan Víťa Nevěděl. Mnohokrát děkujeme, moc se nám líbilo a určitě jsme se neviděli naposledy.

Markéta Řehová
palec nahoru

Poloha: jednoduše jsme vinařství našli a hned v blízkosti jsme měli i ubytování, takže skvělé. Prostory: Sklípek je moc hezký a jednoduše řešený s dlouhou historií, bylo nás 35 a místa bylo dost. Snad jediný problém byl průchod uličkou mezi dvěma dlouhými řadami stolů, ale i ty se dají rozmístit dle potřeby. Obsluha: Skvělá – majitel vinohradu osobně, výborně vyřešená prezentace a degustace vína, při velké skupině lidi se mikrofon a repro na přeřvávání křiklounů hodí. Jídlo: Chutné, dobrý a široký výběr, trošku menší porce studených mís na osobu. Víno: Víno se degustovalo a nalévalo z dovezených lahví a ne z koštýře a sudů, ale to souvisí s polohou sklípku – přímo v Hustopečích. Všem doporučuji včetně ubytování v hotelu Rustikal.

David Stoupal
palec nahoru

Vinný sklep Aurora vřele doporučuji pro rodinné akce i firemní večírky. Domluva na programu mailem i telefonicky byla bezproblémová, skvěle poradí s rozpočtem i výběrem občerstvení. Majitel a sklepmistr Víťa v jedné osobě umí poutavě vyprávět o historii vína i o jeho pěstování a výrobě, ale nesnaží se Vás unudit... naopak vše podává lidsky i lidem, kteří nejsou tolik znalí. Je vidět, že výroba vína ho baví a dělá to s láskou. Sklípek je zrekonstruovaný, ale přesto z něj dýchá atmosféra, kterou na jižní Moravě hledáte. Za nás jednoznačně jednička s hvězdičkou za jídlo, servis a hlavně víno.

Lenka Zaoralová
palec nahoru

My bychom chtěli moc poděkovat za pěkný den stráveny u vás ve sklípku. Celé odpoledne a večer jsme si moc užili. Degustace vzorků vín, skvělé občerstvení, výborná atmosféra a přátelský personál, to je proč se k vám budeme vracet. Také děkujeme za ochotu a vstřícný přístup paní Lapčíkové, která ochotně odpovídala na veškeré moje dotazy týkající se otevřeného sklepa. Vínečko bylo opravdu moc dobré, nejvíce nám chutnal Muškát a Pálava. Určitě se brzy rádi vrátíme. Děkujeme za příjemný zážitek!

Šárka Němcová
palec nahoru

Jelikož mám raději sladší vína, velmi jsem si oblíbila odrůdy Pálava a Chardonnay, tato vína jsou velmi lahodná a potěší i ten nejvybíravější jazýček. Sklípek lze jen a jen doporučit - velmi příjemné a přátelské prostředí. Jsem z Vysočiny, takže na jižní Moravu se vždy velmi těším a Váš sklípek je vždy to správné řešení.

Monika Kotoučková
palec nahoru

Vinařství Aurora má opravdu velkou nabídku skvělých vín. Dnes už málokdy jdu do obchodu, abych si nějaké víno koupila. Vína z tohoto sklípku jsou opravdu vynikající. Nejraději z vín mám Chardonnay a Pálavu, protože jsou to sladší vína. Co se týče vinného sklípku, nikdy mě nezklamal a ráda se sem budu vracet.

Veronika Horká
palec nahoru

Děkujeme Vám za krásný zážitek ve Vašem sklípku minulý víkend. Jídlo, víno a péče o nás byly skvělé, patříte ještě k nezkaženým vinařům, kterým nejde jen o výdělek, ale jde jim hlavně o spokojenost zákazníka. Bohužel jsme se v Hustopečích setkali spíš s opačným přístupem. Nejvíc nám chutnal ryzlink rýnský, skvělé růžové zweigeltrebe a červené zweigeltrebe, které zrálo v dubovém sudu. Byli jsme větší skupina 26 lidí a určitě Vás můžeme všichni doporučit.

Naďa Kocianová